18 September 2019

Wszystko, to co związane z samochodami i nie tylko

stadion piłkarski podczas meczu
Futbol

Kocham futbol. Mam już ponad 20 lat, i na tę chwilę muszę przyznać, że piłka nożna to moja największa miłość. Ten sport ma w sobie to coś, czego brakuje innym dyscyplinom. Przyciąga miliony ludzi na stadiony i przed telewizory. Ludzie czekają na mecze z utęsknieniem. Chodzą do pracy po to by móc zarobić na karnety ukochanych drużyn. W tygodniu są smutni, natomiast w weekend na ich twarzach pojawiają się uśmiechy. W końcu w weekend kolejne mecze!

Liga angielska

Jestem olbrzymim fanem najlepszej ligi świata angielskiej oczywiście. Mimo, że panuje powszechna opinia, że oprócz tego, że jest ona najlepsza, to jest także najbardziej nieprzewidywalna, nie zniechęca mnie to do skutecznego typowania wyników jej spotkań. Przyznam, że jeśli chodzi o Premier League typy nie są dla mnie niczym trudnym. Wiem o tej lidze wszystko. Znam aktualną sytuację we wszystkich klubach. Wiem z czym na dany moment mogą mieć problemy, a co jest ich mocną stroną. Wiem kto zagra na 100 %, a komu dolega kontuzja. Wiem jakiego ustawienia na boisku można się spodziewać w danym meczu i to tydzień przed rozpoczęciem spotkania. W dzisiejszych czasach tego rodzaju „risercz” nie jest niczym ciężkim do wykonania. W internecie jest wszystko. Każda profesjonalna drużyna ma swoją stronę internetową oraz „fanpejdż” na portalu społecznościowym Facebook. Dodatkowo angielscy, a czasem nawet polscy kibice tworzą fora, na których wymieniają się informacjami o tym co dzieje się aktualnie w ich ukochanej drużynie. To wszystko składa się na to, że od dłuższego czasu jestem w stanie regularnie zarabiać na tej lidze. Oznacza to, że co kolejkę, czyli co tydzień notuję zysk. Nie zawsze są to duże pieniądze – zdarza się, że kwota, którą udało mi się zarobić jest naprawdę symboliczna. Satysfakcja z tego, że daję radę zarabiać pieniądze na swojej pasji, którą dodatkowo jest przecież oglądanie meczów jest olbrzymia.

Wyobraźcie sobie, że ktoś płaci Wam za oglądanie telewizji. Cudowna i raczej nierealna perspektywa prawda? Tak właśnie czuję się gdy co tydzień odbieram wygraną z naziemnego punktu bukmacherskiego położonego 200 metrów od mojego domu. Nic tylko korzystać…

Bez kategorii

Coś o mnie?

man-1206193-m

Hej . Jestem Robert. Mam 30 lat i pochodzę z Koszalina. Interesuje się poliyką zagraniczną, samochodami i kolarstwem. Uwielbiam kino i mieć adrenaline we krwi .Mam cichą nadzieje że będziecie tutaj cześciej zaglądać. Pozdrawiam serdecznie.