17 October 2019

Wszystko, to co związane z samochodami i nie tylko

To był piękny ranek. Wyszedłem na spacer i przy okazji na pobliski targ, aby kupić jarzyny oraz owoce. Tam także znajdowała się budka ze świeżym pieczywkiem na śniadanie. Radośnie oświeciło słońce, aż chciało się trwać. Kiedy wykonywałem sprawunki, znienacka podszedł do mnie tajemniczy koleś, który wyszeptał, czy mam współmałżonkę czy też dzierlatkę? Albowiem ma cokolwiek, co niezmiernie spodoba się białogłowie, a mnie, za bardzo dogodną opłatę, da jej uwielbienie na wieczny okres. Zainteresowało mnie owo, tym bardziej, że za kilka dni naprawdę zbliżały sinadchodziły urodziny mojej małżonki, a ja nie posiadałem projektu, co jej dać. Zeszliśmy na bok, by obejrzeć towar bez żadnych obserwatorów. nieznajomy jegomość wyciągnął z torby znaczne pudło, w którym znajdowały się pierścionki złote z cyrkoniami. Były istotnie śliczne. Cyrkonie ładnie odpierały promienie słońca, kopiując drogie diamenty. Zapewne każdy mógł wyselekcjonować cokolwiek dla siebie. Były rozmaite pierścionki z wielkimi kamieniami, dla pań lubiących demonstrować swoją biżuterię. Były też drobne, wytworne z małymi kamyczkami, w największym stopniu przypominające brylanty oraz diamenty. Już wiedziałem, iż nabędę coś od tego jegomościa. Każdy z pierścieni miał w dalszym ciągu certyfikat z próbą, mówiący, iż pierścionki są z autentycznego złota. Wartość pierścionków była naprawdę bardzo korzystna. Podczas gdy uiściłem już stosowną kwotę, musiałem jeszcze wyselekcjonować, a wszystkie pierścionki złote z cyrkoniami były piękne.

pierścionki złote z cyrkoniami


Wybrałem w końcu nadający się pierścionek, począłem się zwracać w stronę miejsca zamieszkania. Raptownie przede mną wyrósł wielgachny i atletyczny funkcjonariusz policji, jaki ukazując legitymację poprosił mnie do radiowozu. Dowiedziałem się wtedy, iż pierścionki złote z cyrkoniami, z jakich jeden wybrałem, zostały kradzione. Obserwowali naszą transakcję i kiedy dotarła do skutku, posiadali argument, że nie tylko przywłaszczał pierścionki, tymczasem na lewo je sprzedawał. Na szczęście dla mnie, dostałem jedynie mandat.

Bez kategorii

Coś o mnie?

man-1206193-m

Hej . Jestem Robert. Mam 30 lat i pochodzę z Koszalina. Interesuje się poliyką zagraniczną, samochodami i kolarstwem. Uwielbiam kino i mieć adrenaline we krwi .Mam cichą nadzieje że będziecie tutaj cześciej zaglądać. Pozdrawiam serdecznie.