25 March 2019

Wszystko, to co związane z samochodami i nie tylko

Ciekawy design pasujący do nowoczesnych wnętrz? Brak przytłaczającej, nadmiernie fantazyjnej ornamentyki? Dopasowanie projektu do wysmakowanych, surowych pomieszczeń? Odpowiedź na wszystkie pytania stanowią schody dywanowe, których nazwa wywodzi się od wrażenia wizualnego, jakie sprawiają – dywanu spływającego po niewidocznych dla obserwatora stopniach.

W materii tak interesującej, jak właśnie schody dywanowe Warszawa dysponuje bogatą ofertą eleganckich, a zarazem minimalistycznych projektów w dobrym stylu i rozsądnej cenie. Firmy specjalizujące się w produkcji schodów wciąż podnoszą kwalifikacje swoich pracowników, korzystają z nowoczesnych maszyn i używają wysokiej jakości gatunków drewna – zazwyczaj dębowego, jesionowego, bukowego lub gatunków egzotycznych. Wychodzą na przeciw oczekiwaniom klientów i realizują zlecenia w różnych częściach kraju. Zapewniają też gwarancję na zakupiony produkt oraz serwis.
schody dywanowe Warszawa

Jakimi szczególnymi cechami odznaczają się opisywane schody dywanowe? Masywne stopnie i podstopnie, z których się składają łączy się ze sobą za pomocą specjalnych śrub, a następnie przymocowuje do ściany czy innego elementu nośnego przy użyciu bolców. Nieraz montuje się je także na konstrukcji betonowej. A zatem ten rodzaj schodów nie potrzebuje belek czy płyty nośnej. Wyróżnia się kilka rodzajów schodów dywanowych zależnie od ich układu – będą to biegi proste, wachlarzowe lub zabiegowe. Konstrukcję drewnianą schodów uzupełnia często balustrada często wykonana ze szkła hartowanego i metalu.

Modne obecnie schody dywanowe doskonale wpisują się we współczesne wnętrza. Same w sobie stanowią minimalistyczny element zdobniczy. Klient zamówić może zazwyczaj bezpłatny pomiar i wycenę, a następnie zdecydować się na wybrany projekt. Schody będą dostarczone w wybrane miejsce i profesjonalnie zamontowane.

Bez kategorii

Coś o mnie?

man-1206193-m

Hej . Jestem Robert. Mam 30 lat i pochodzę z Koszalina. Interesuje się poliyką zagraniczną, samochodami i kolarstwem. Uwielbiam kino i mieć adrenaline we krwi .Mam cichą nadzieje że będziecie tutaj cześciej zaglądać. Pozdrawiam serdecznie.