18 September 2019

Wszystko, to co związane z samochodami i nie tylko

Na polskich ulicach, z roku na rok, ruch jest coraz większy, bowiem ilość samochodów rośnie w szybkim tempie. W obecnych czasach swoje cztery kółka ma już prawie każdy, a w garażach brakuje na nie miejsca. Każdy, kto chciałby kupić auto, ma do wyboru tysiące ofert, zarówno pojazdów nowych, jak i używanych. Największym uznaniem cieszą się jednak auta sprowadzane zza zachodniej granicy.

Najpopularniejsze marki w Polsce

Oczywiście w czołówce są wspomniane już samochody z zachodu. Uznawane za solidne i niezawodne, mają rzesze zwolenników i to zarówno wśród młodych kierowców, jak i tych starszych i doświadczonych. Wśród najbardziej popularnych marek w tym roku w Polsce, wymienia się Volkswageny, Audi, BMW, Mercedesy i Porsche. Jednak najchętniej importowany i najliczniej reprezentowany w ogłoszeniach jest Audi A4 II. To bardzo dobry samochód w kilku wersjach, z bogatą ofertą silnikową. Ale nawet najlepszy wóz, potrzebuje regularnego serwisu, a gdy zajdzie potrzeba także napraw.

Serwis Audi Kraków

serwis audi kraków

W poszukiwaniu dobrego mechanika, warto wybrać się do Krakowa, gdzie w Auto Serwis Wadowicka, można znaleźć pomoc na najwyższym poziomie. Zatrudnieni tu mechanicy samochodowi to prawdziwi specjaliści w swoim fachu, łączący gruntowną wiedzę i praktyczne umiejętności z ogromną pasją do czterech kółek. Nie tylko potrafią naprawić każdą, nawet poważną awarię, ale przede wszystkim dobiorą najlepsze rozwiązanie, zarówno pod względem technicznym, jak i finansowym.
Warto dodać, że Auto Serwis Wadowicka to warsztat samochodowy z tradycjami i z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu i skutecznym usuwaniu usterek. Uczestnictwo pracowników w licznych szkoleniach oraz wysokiej jakości sprzęt do ich dyspozycji, daje gwarancję stosowania w warsztacie najnowszych technologii, a więc również i obsługi na najwyższym poziomie.
Wśród licznych usług warsztat oferuje:
– przeglądy rejestracyjne,
– testy komputerowe,
– sprawdzanie i ustawianie geometrii kół,
– wymianę opon i wulkanizację,
– wymianę amortyzatorów, tłumików,
– kompleksowy serwis klimatyzacji
i wiele innych usług związanych nie tylko z diagnostyką i konserwacją, ale także naprawą.

Bez kategorii

Coś o mnie?

man-1206193-m

Hej . Jestem Robert. Mam 30 lat i pochodzę z Koszalina. Interesuje się poliyką zagraniczną, samochodami i kolarstwem. Uwielbiam kino i mieć adrenaline we krwi .Mam cichą nadzieje że będziecie tutaj cześciej zaglądać. Pozdrawiam serdecznie.