19 February 2019

Wszystko, to co związane z samochodami i nie tylko

Choć sponsorowanie dla wielu osób to wciąż zagadnienie tabu, to z pojęciem tym spotkało się już większość ludzi. W większości wypadków kojarzony bywa on z młodziutkimi pannami, które wyszukują panów, donatorów, którzy za usługi towarzyskie będą dawać pieniądze. Zwykle kiedy myśli się o sponsoringu, nasamprzód przychodzą na myśl usługi erotyczne. Aczkolwiek nie za każdym razem tak bywa. Często sponsoring to tylko posługi towarzyskie, opierające się na dzieleniu razem czasu, acz bez usług erotycznych.

Szukanie sponsorki lub sponsora

Temat sponsoringu, jak napomknięto wcześniej, zwykle kojarzony bywa z paniami. To one zwykle poszukują sponsora. Jednakże od dawna sprawa ta zaczyna się już modyfikować. Trudno nie zauważyć, że także panowie poszukują pań, które będą ich donatorkami. Jest to zauważalne szczególnie, o ile rozpatrzymy obwieszczenia na przeróżnego typu stronach towarzyskich. Ogłoszenia rodzaju „szukam sponsorki” pojawiają się coraz to częściej i nikogo już nie dziwią.

Skąd taka sytuacja? Nade wszystko wypływa ona ze zmian w osobowości dam. Bywają one coraz bardziej odważne także w domenie seksualnej. Oznacza to, że damy, zwłaszcza te samotne, posiadające wymagania erotyczne, potrafią je w taki właśnie sposób nasycić. Analogicznie bywa z mężczyznami. Dla sporej części spośród nich kontakty ze sponsorką to możności zarobieniaponadprogramowych pieniędzy, lecz też opcja spełnienia własnych potrzeb seksualnych. Chociaż należałoby raz jeszcze przypomnieć to, o czym wspomniano poprzednio. Sponsoring to nie wyłącznie usługi erotyczne, ale także często tylko posługi towarzyskie.

Czy sponsoring to coś nieodpowiedniego? Z punktu widzenia moralnego można mieć wątpliwości, jeśli jednak jest to ustalenie dwóch dojrzałych postaci, w jakim żadnej ze stron nie będzie robiona jakakolwiek szkoda, to nie ma powodu, aby tego rodzaju kontrakt strofować. Jest to wolna wola zarówno ludzi szukających donatorki, jak i osób, które pragną być sponsorami lub donatorkami.

Bez kategorii

Coś o mnie?

man-1206193-m

Hej . Jestem Robert. Mam 30 lat i pochodzę z Koszalina. Interesuje się poliyką zagraniczną, samochodami i kolarstwem. Uwielbiam kino i mieć adrenaline we krwi .Mam cichą nadzieje że będziecie tutaj cześciej zaglądać. Pozdrawiam serdecznie.