18 September 2019

Wszystko, to co związane z samochodami i nie tylko

Siedzenie wiele godzin przed komputerem wciąż wystawia mnie na zagrożenie wpędzenia się w przeróżne schorzeniasystemu kostno-stawowego. Nieodpowiednio dostosowany stół i krzesło są w stanie nadzwyczaj szybko przyczynić się do degradacji naszych stawów oraz są w stanie odbić się niezwykle negatywnie na naszej kondycji. Aktualnie żałuję tego, że tak bardzo zwlekałem ze zmianą swojego biurka, przy którym siedzę, oraz z wymianą swego fotela biurowego.

Nie wcześniej niż w sytuacji gdy zacząłem miewać kłopoty z kłykciami w własnych dłoniach wydedukowałem, że to najwyższy czas, by dokonać zmiany we własnych obecnych sprzętach, z jakich korzystałem podczas działania na komputerze. Szczególnie dobrany do mojego wzrostu rozmiar stołu do komputera i bardzo dobrze dopasowane siedzisko sprawiło, że nie borykam się w tej chwili więcej z problemami kręgosłupa ani mięśni ręki. Nowoczesny fotel ergonomiczny, jaki dostałem w swoim ulubionym punkcie handlowym, doskonale nadaje się do korzystania z niego nawet przez kilkanaście godzin z rzędu, bez odrywania się z niego nawet na moment.

 fotel ergonomiczny


Świetne wykończenie podtrzymania na ręce i wybitnie wygodna, mobilna tylny fragment krzesła w każdym calu się dostosowują do mojego ciała i pozwalają mi na komfortowe wykorzystywanie komputera nawet przez mnóstwo godzin. Analogiczny fotel nabyłem również mojemu synowi, który dopiero co rozpoczął uczęszczanie do liceum i całymi dniami potrafi siedzieć przed monitorem w ciągu wykonywania prac domowych czy też w trakcie relaksowania się, grając w swoje ukochane gry komputerowe. Powiedziawszy wcześniej o swoich problemach z kręgosłupem, muszę tutaj klarownie zaznaczyć, że użytkowany przeze mnie fotel gdy używam komputera, spełnia także rolę rehabilitacyjną i bardzo dodatnio oddziałuje na odcinek lędźwiowy mojego kręgosłupa. Mogę zapomnieć o nadwerężaniu go długimi godzinami korzystania z komputera.

Bez kategorii

Coś o mnie?

man-1206193-m

Hej . Jestem Robert. Mam 30 lat i pochodzę z Koszalina. Interesuje się poliyką zagraniczną, samochodami i kolarstwem. Uwielbiam kino i mieć adrenaline we krwi .Mam cichą nadzieje że będziecie tutaj cześciej zaglądać. Pozdrawiam serdecznie.